СПЕЦИЈАЛНА ОЛИМПИЈАДА У ЗРЕЊАНИНУ: СТОНИ ТЕНИС

У суботу 21.03.2015. Зрењанин је био домаћин најбољим стонотенисерима који се такмиче у оквиру .

“Хенди спорт клуб” је по 3. пут био домаћин државног првенства, у овом случају у  стоном тенису. Такмичењу се одазвало 9 клубова из целе Србије. Стонотенисери “Хенди спорт клуб”-а су поново показали доминацију у овом спорту.

Такмичење је било подељено у 6 мушких и 6 женских дивизија. Спортиста “Хенди спорт клуб”-а, Бела Теркељи је по 3. пут показала доминацију освојивши златну медаљу у I дивизији док је његов суиграч из клуба, Иван Живков освојио 2. место. Валентина Манојлов се такмичила такође у најјачој дивизији где је освојила бронзано одличје, док се Барна Магда морала задовољити исто 3. местом, у дивизији III.

Тренер екипе Борислав Нухановић овом приликом жели да се захвали јавној установи “Спортски објекти”, пекари “Тамишка лађа”, а нарочито “Волонтерима Зрењанина” који су помогли одржавању овог такмичења.